Vishay Dale CRCW25124K12FKEG
CRCW25124K12FKEG
Part No.:
CRCW25124K12FKEG
Datasheet:
CRCW25124K12FKEG.pdf
Description:
RES SMD 4.12K OHM 1% 1W 2512