Vishay Dale CRCW25124K30FKEG
CRCW25124K30FKEG
Part No.:
CRCW25124K30FKEG
Datasheet:
CRCW25124K30FKEG.pdf
Description:
RES SMD 4.3K OHM 1% 1W 2512