Vishay Dale CRCW25124K32FKEG
CRCW25124K32FKEG
Part No.:
CRCW25124K32FKEG
Datasheet:
CRCW25124K32FKEG.pdf
Description:
RES SMD 4.32K OHM 1% 1W 2512