Vishay Dale CRCW25124K42FKEH
CRCW25124K42FKEH
Part No.:
CRCW25124K42FKEH
Datasheet:
CRCW25124K42FKEH.pdf
Description:
RES SMD 4.42K OHM 1% 1W 2512