Vishay Dale CRCW25124K53FKEG
CRCW25124K53FKEG
Part No.:
CRCW25124K53FKEG
Datasheet:
CRCW25124K53FKEG.pdf
Description:
RES SMD 4.53K OHM 1% 1W 2512