Vishay Dale CRCW25124K99FKEH
CRCW25124K99FKEH
Part No.:
CRCW25124K99FKEH
Datasheet:
CRCW25124K99FKEH.pdf
Description:
RES SMD 4.99K OHM 1% 1W 2512