Vishay Dale CRCW25124M02FKEG
CRCW25124M02FKEG
Part No.:
CRCW25124M02FKEG
Datasheet:
CRCW25124M02FKEG.pdf
Description:
RES SMD 4.02M OHM 1% 1W 2512