Vishay Dale CRCW25124M12FKEG
CRCW25124M12FKEG
Part No.:
CRCW25124M12FKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW25124M12FKEG.pdf
Description:
RES SMD 4.12M OHM 1% 1W 2512