Vishay Dale CRCW25124M22FKEG
CRCW25124M22FKEG
Part No.:
CRCW25124M22FKEG
Datasheet:
CRCW25124M22FKEG.pdf
Description:
RES SMD 4.22M OHM 1% 1W 2512