Vishay Dale CRCW25124M30FKEG
CRCW25124M30FKEG
Part No.:
CRCW25124M30FKEG
Datasheet:
CRCW25124M30FKEG.pdf
Description:
RES SMD 4.3M OHM 1% 1W 2512