Vishay Dale CRCW25124M32FKEG
CRCW25124M32FKEG
Part No.:
CRCW25124M32FKEG
Datasheet:
CRCW25124M32FKEG.pdf
Description:
RES SMD 4.32M OHM 1% 1W 2512