Vishay Dale CRCW25124M42FKEG
CRCW25124M42FKEG
Part No.:
CRCW25124M42FKEG
Datasheet:
CRCW25124M42FKEG.pdf
Description:
RES SMD 4.42M OHM 1% 1W 2512