Vishay Dale CRCW25124M53FKEG
CRCW25124M53FKEG
Part No.:
CRCW25124M53FKEG
Datasheet:
CRCW25124M53FKEG.pdf
Description:
RES SMD 4.53M OHM 1% 1W 2512