Vishay Dale CRCW25124M64FKEG
CRCW25124M64FKEG
Part No.:
CRCW25124M64FKEG
Datasheet:
CRCW25124M64FKEG.pdf
Description:
RES SMD 4.64M OHM 1% 1W 2512