Vishay Dale CRCW25124M70FKEG
CRCW25124M70FKEG
Part No.:
CRCW25124M70FKEG
Datasheet:
CRCW25124M70FKEG.pdf
Description:
RES SMD 4.7M OHM 1% 1W 2512