Vishay Dale CRCW25124M75FKEG
CRCW25124M75FKEG
Part No.:
CRCW25124M75FKEG
Datasheet:
CRCW25124M75FKEG.pdf
Description:
RES SMD 4.75M OHM 1% 1W 2512