Vishay Dale CRCW25124M87FKEG
CRCW25124M87FKEG
Part No.:
CRCW25124M87FKEG
Datasheet:
CRCW25124M87FKEG.pdf
Description:
RES SMD 4.87M OHM 1% 1W 2512