Vishay Dale CRCW2512510KFKEG
CRCW2512510KFKEG
Part No.:
CRCW2512510KFKEG
Datasheet:
CRCW2512510KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 510K OHM 1% 1W 2512