Vishay Dale CRCW2512510RFKEG
CRCW2512510RFKEG
Part No.:
CRCW2512510RFKEG
Datasheet:
CRCW2512510RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 510 OHM 1% 1W 2512