Vishay Dale CRCW251251R1FKEH
CRCW251251R1FKEH
Part No.:
CRCW251251R1FKEH
Datasheet:
CRCW251251R1FKEH.pdf
Description:
RES SMD 51.1 OHM 1% 1W 2512