Vishay Dale CRCW2512523KFKEG
CRCW2512523KFKEG
Part No.:
CRCW2512523KFKEG
Datasheet:
CRCW2512523KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 523K OHM 1% 1W 2512