Vishay Dale CRCW2512523RFKEG
CRCW2512523RFKEG
Part No.:
CRCW2512523RFKEG
Datasheet:
CRCW2512523RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 523 OHM 1% 1W 2512