Vishay Dale CRCW251252K3FKEG
CRCW251252K3FKEG
Part No.:
CRCW251252K3FKEG
Datasheet:
CRCW251252K3FKEG.pdf
Description:
RES SMD 52.3K OHM 1% 1W 2512