Vishay Dale CRCW2512536KFKEG
CRCW2512536KFKEG
Part No.:
CRCW2512536KFKEG
Datasheet:
CRCW2512536KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 536K OHM 1% 1W 2512