Vishay Dale CRCW2512549KFKEG
CRCW2512549KFKEG
Part No.:
CRCW2512549KFKEG
Datasheet:
CRCW2512549KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 549K OHM 1% 1W 2512