Vishay Dale CRCW2512549RFKEG
CRCW2512549RFKEG
Part No.:
CRCW2512549RFKEG
Datasheet:
CRCW2512549RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 549 OHM 1% 1W 2512