Vishay Dale CRCW251254K9FKEG
CRCW251254K9FKEG
Part No.:
CRCW251254K9FKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW251254K9FKEG.pdf
Description:
RES SMD 54.9K OHM 1% 1W 2512