Vishay Dale CRCW251254R9FKEH
CRCW251254R9FKEH
Part No.:
CRCW251254R9FKEH
Datasheet:
CRCW251254R9FKEH.pdf
Description:
RES SMD 54.9 OHM 1% 1W 2512