Vishay Dale CRCW2512560KFKEG
CRCW2512560KFKEG
Part No.:
CRCW2512560KFKEG
Datasheet:
CRCW2512560KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 560K OHM 1% 1W 2512