Vishay Dale CRCW2512560RFKEG
CRCW2512560RFKEG
Part No.:
CRCW2512560RFKEG
Datasheet:
CRCW2512560RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 560 OHM 1% 1W 2512