Vishay Dale CRCW2512560RFKEH
CRCW2512560RFKEH
Part No.:
CRCW2512560RFKEH
Datasheet:
CRCW2512560RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 560 OHM 1% 1W 2512