Vishay Dale CRCW2512562KFKEG
CRCW2512562KFKEG
Part No.:
CRCW2512562KFKEG
Datasheet:
CRCW2512562KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 562K OHM 1% 1W 2512