Vishay Dale CRCW251256K0FKEG
CRCW251256K0FKEG
Part No.:
CRCW251256K0FKEG
Datasheet:
CRCW251256K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 56K OHM 1% 1W 2512