Vishay Dale CRCW251256K2FKEG
CRCW251256K2FKEG
Part No.:
CRCW251256K2FKEG
Datasheet:
CRCW251256K2FKEG.pdf
Description:
RES SMD 56.2K OHM 1% 1W 2512