Vishay Dale CRCW251256R2FKEH
CRCW251256R2FKEH
Part No.:
CRCW251256R2FKEH
Datasheet:
CRCW251256R2FKEH.pdf
Description:
RES SMD 56.2 OHM 1% 1W 2512