Vishay Dale CRCW2512576KFKEG
CRCW2512576KFKEG
Part No.:
CRCW2512576KFKEG
Datasheet:
CRCW2512576KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 576K OHM 1% 1W 2512