Vishay Dale CRCW2512576RFKEG
CRCW2512576RFKEG
Part No.:
CRCW2512576RFKEG
Datasheet:
CRCW2512576RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 576 OHM 1% 1W 2512