Vishay Dale CRCW251257K6FKEG
CRCW251257K6FKEG
Part No.:
CRCW251257K6FKEG
Datasheet:
CRCW251257K6FKEG.pdf
Description:
RES SMD 57.6K OHM 1% 1W 2512