Vishay Dale CRCW251257R6FKEG
CRCW251257R6FKEG
Part No.:
CRCW251257R6FKEG
Datasheet:
CRCW251257R6FKEG.pdf
Description:
RES SMD 57.6 OHM 1% 1W 2512