Vishay Dale CRCW2512590KFKEG
CRCW2512590KFKEG
Part No.:
CRCW2512590KFKEG
Datasheet:
CRCW2512590KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 590K OHM 1% 1W 2512