Vishay Dale CRCW25125K10FKEG
CRCW25125K10FKEG
Part No.:
CRCW25125K10FKEG
Datasheet:
CRCW25125K10FKEG.pdf
Description:
RES SMD 5.1K OHM 1% 1W 2512