Vishay Dale CRCW25125K23FKEG
CRCW25125K23FKEG
Part No.:
CRCW25125K23FKEG
Datasheet:
CRCW25125K23FKEG.pdf
Description:
RES SMD 5.23K OHM 1% 1W 2512