Vishay Dale CRCW25125K49FKEG
CRCW25125K49FKEG
Part No.:
CRCW25125K49FKEG
Datasheet:
CRCW25125K49FKEG.pdf
Description:
RES SMD 5.49K OHM 1% 1W 2512