Vishay Dale CRCW25125K60FKEG
CRCW25125K60FKEG
Part No.:
CRCW25125K60FKEG
Datasheet:
CRCW25125K60FKEG.pdf
Description:
RES SMD 5.6K OHM 1% 1W 2512