Vishay Dale CRCW25125K76FKEG
CRCW25125K76FKEG
Part No.:
CRCW25125K76FKEG
Datasheet:
CRCW25125K76FKEG.pdf
Description:
RES SMD 5.76K OHM 1% 1W 2512