Vishay Dale CRCW25125K90FKEG
CRCW25125K90FKEG
Part No.:
CRCW25125K90FKEG
Datasheet:
CRCW25125K90FKEG.pdf
Description:
RES SMD 5.9K OHM 1% 1W 2512