Vishay Dale CRCW25125M10FKEG
CRCW25125M10FKEG
Part No.:
CRCW25125M10FKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW25125M10FKEG.pdf
Description:
RES SMD 5.1M OHM 1% 1W 2512