Vishay Dale CRCW25125M11FKEG
CRCW25125M11FKEG
Part No.:
CRCW25125M11FKEG
Datasheet:
CRCW25125M11FKEG.pdf
Description:
RES SMD 5.11M OHM 1% 1W 2512