Vishay Dale CRCW25125M23FKEG
CRCW25125M23FKEG
Part No.:
CRCW25125M23FKEG
Datasheet:
CRCW25125M23FKEG.pdf
Description:
RES SMD 5.23M OHM 1% 1W 2512