Vishay Dale CRCW25125M36FKEG
CRCW25125M36FKEG
Part No.:
CRCW25125M36FKEG
Datasheet:
CRCW25125M36FKEG.pdf
Description:
RES SMD 5.36M OHM 1% 1W 2512